Nytorpcentrum

Meny >

...

Telefonlista


Växeltelefon 0278-400 80

JOURTELEFON elevhem 076-790 08 02

Sjukanmälan av elever tfn 0278-40080, välj nr 6 i talsvaret

info@nytorpcentrum.se

Personal Friskolan Nytorp

Ulf Brodin 070-538 20 93 ulf.brodin@nytorpcentrum.se Lärare anläggningsfordon
Anna Dybäck   rektor@nytorpcentrum.se Biträdande rektor
Cecilia Eklund 070-890 66 85 cecilia.eklund@nytorpcentrum.se Lärare matematik, Specialpedagog
Julia Hillgren 073-729 98 88 julia.hillgren@nytorpcentrum.se Lärare engelska, religion
Johan Hall 070-684 37 86 johan.hall@nytorpcentrum.se Rektor, Lärare Anläggningsfordon
Patric Ingmarsson 076-213 62 12 patric.ingmarsson@nytorpcentrum Lärare idrott & hälsa, Anläggningsfordon
Anders Schön 070-360 01 15 anders.schon@nytorpcentrum.se Skolledare, Lärare växtodling och maskin
Lena Nyström 070-381 55 30 lena.nystrom@nytorpcentrum.se Lärare lantbruksdjur, biologi, djurens biologi, naturkunskap
Wicktoria Fransson 070-637 76 34 wictoria.fransson@nytorpcentrum.se

Lärare matematik

Simone Lejon 073-025 11 51 simone.lejon@nytorpcentrum.se

Lärare i historia, samhällskunskap, svenska

Niklas Tjerneld 070-522 55 87 niklas.tjerneld@nytorpcentrum.se Fastighetsskötare, lärare byggnadsunderhåll
Tomas Jonsson 070-307 04 94 tomas.jonsson@nytorpcentrum.se Instruktör Lantbruk
Per Westberg 070-687 74 60 per.westberg@nytorpcentrum.se Instruktör lantbruk, djur, motorsåg
Katarina Rosén 0278-40080, 070-531 78 34 info@nytorpcentrum.se, katarina.rosen@nytorpcentrum.se Administratör
Linda Johansson 070-673 33 92 linda.johansson@nytorpcentrum.se Lärare Idrott
Sofi Bertilsson 072-200 31 75 sofi.bertilsson@nytorpcentrum.se Instruktör Anläggningsfordon
Erik Segetorp 070-392 41 34 erik.segetorp@nytorpcentrum.se Instruktör Anläggningsfordon

 

Elevhem

Jourtelefon 076-790 08 02 måndagar - torsdagar  

Elevhälsa

Ann-Sofie Strömbom 070-229 53 44 ann-sofie.strombom@nytorpcentrum.se Skolsköterska
Gunilla Andersson 070-391 86 56 gunilla.andersson@nytorpcentrum.se Studie- och yrkesvägledare
Cecilia Eklund 070-890 66 85 cecilia.eklund@nytorpcentrum.se Specialpedagog
       

Friskolan Nytorps styrelse

Johan Hall 070-684 37 86 johan.hall@nytorpcentrum.se Ordförande
Anders Schön 070-360 01 15 anders.schon@nytorpcentrum.se  
Linda Eriksson 073-846 82 73 linda.eriksson@nytorpcentrum  

Externa företag

Johan Hall 070-684 37 86 johan.hall@nytorpcentrum.se Nytorp Entreprenadutbildningar
Christian Möller 073-030 32 55 moller@moller.tk Arbråhemmet
Göran & Ingrid Gustavsson 0278-411 20 gustavssonsservering@yahoo.se Gustavssons servering (skolköket)
Bo Palmqvist 070-631 84 26 bosse@tbsab.se Tullinge Bilservice