Nytorpcentrum

Meny >

...

Telefonlista


Växeltelefon 0278-400 80

JOURTELEFON elevhem 076-790 08 02

Sjukanmälan av elever tfn 0278-40080, välj nr 6 i talsvaret

info@nytorpcentrum.se

Personal Friskolan Nytorp

 

Ulf Brodin 070-538 20 93 ulf.brodin@nytorpcentrum.se Lärare Anläggningsfordon
Kerstin Perzon 070-629 56 38 kerstin.perzon@nytorpcentrum.se Lokalvårdare
Cecilia Eklund 070-890 66 85 cecilia.eklund@nytorpcentrum.se Specialpedagog
Maha Haidar 076-780 69 95 maha.haidar@nytorpcentrum.se Lärare Engelska, Religion, Samhällskunskap
Johan Hall 070-684 37 86 johan.hall@nytorpcentrum.se Rektor, Lärare Anläggningsfordon
Patric Ingmarsson 076-213 62 12 patric.ingmarsson@nytorpcentrum Lärare i  Anläggningsfordon
Anders Schön 070-360 01 15 anders.schon@nytorpcentrum.se Skolledare, Lärare Växtodling och Maskin
Lena Nyström 070-381 55 30 lena.nystrom@nytorpcentrum.se Lärare Lantbruksdjur, Biologi, Djurens biologi, Naturkunskap
Wicktoria Fransson 070-637 76 34 wicktoria.fransson@nytorpcentrum.se

Lärare Matematik

Simone Lejon 073-025 11 51 simone.lejon@nytorpcentrum.se

Lärare Historia, Svenska

Niklas Tjerneld 070-522 55 87 niklas.tjerneld@nytorpcentrum.se Fastighetsskötare,
Tomas Jonsson 070-307 04 94 tomas.jonsson@nytorpcentrum.se Instruktör Lantbruk
Cecilia Ansin 070-043 31 90 cecilia.ansin@nytorpcentrum.se Instruktör Lantbruk
Katarina Rosén 0278-40080, 070-531 78 34 info@nytorpcentrum.se, katarina.rosen@nytorpcentrum.se Administratör
Linda Johansson 070-673 33 92 linda.johansson@nytorpcentrum.se Lärare Idrott, Elevhemsansvarig
Sofi Bertilsson 072-200 31 75 sofi.bertilsson@nytorpcentrum.se Instruktör Anläggningsfordon
Erik Segetorp 070-392 41 34 erik.segetorp@nytorpcentrum.se Instruktör Anläggningsfordon
Åsa Åkerlund 070-644 98 63 asa.akerlund@nytorpcentrum.se Lärare Lantbruksdjur, Biologi, Djurens biologi, Naturkunskap
       

 

Elevhem

Jourtelefon 076-790 08 02 måndagar - torsdagar  

Elevhälsa

Ann-Sofie Strömbom 070-229 53 44 ann-sofie.strombom@nytorpcentrum.se Skolsköterska
Mia Olsson 073-567 45 29 mia.olsson@nytorpcentrum.se Studie- och yrkesvägledare
Cecilia Eklund 070-890 66 85 cecilia.eklund@nytorpcentrum.se Specialpedagog
       

Friskolan Nytorps styrelse

Johan Hall 070-684 37 86 johan.hall@nytorpcentrum.se Ordförande
Anders Schön 070-360 01 15 anders.schon@nytorpcentrum.se  
Linda Eriksson 073-846 82 73 linda.eriksson@nytorpcentrum  

Externa företag

Johan Hall 070-684 37 86 johan.hall@nytorpcentrum.se Nytorp Entreprenadutbildningar
EmMis Hälsingemat 073-951 54 35 info@emmis.se Skolkök
Bo Palmqvist 070-631 84 26 bosse@tbsab.se Tullinge Bilservice